Programul Happy Cinema in saptamana 9-15 iulie

0

 

Happy Cinema Botoșani, perioada 9-15 iulie:

ABIFF: PARTEA 1, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 85′ AG

Sâmbata 10:00

 

ABIFF: PARTEA 2, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 77′ AP12

Duminica 10:00

 

ABIFF: PARTEA 3, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 80′ AG

Sâmbata 12:00

 

ABIFF: PARTEA 4, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

2D 83′ AP12

Duminica 11:50

 

BIGFOOT FAMILY, 3D, ANIMATIE, FAMILIE

3D 89′ AG

Vineri 12:40, 14:40

Sâmbata 12:30

Duminica 12:10

Luni 13:40

Marti 13:40

Miercuri 13:40

Joi 13:40

 

BLACK WIDOW, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, SF

3D 130′ AP12

Vineri 16:30, 19:20, 22:00

Sâmbata 16:30, 19:20, 22:00

Duminica 16:20, 19:00, 21:50

Luni 18:30, 21:30

Marti 18:30, 21:30

Miercuri 18:30, 21:30

Joi 18:30, 21:30

 

CRUELLA, 2D, ACTIUNE, COMEDIE, CRIMA

2D 130′ AP12

Vineri 17:40

Sâmbata 17:40

Duminica 17:20

Luni 17:00

Marti 17:00

Miercuri 17:00

Joi 17:00

 

FAST & FURIOUS 9, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, CRIMA, THRILLER

3D 135′ AP12

Vineri 19:10, 22:10

Sâmbata 19:10, 22:10

Duminica 18:40, 21:30

Luni 16:10, 21:10

Marti 16:10, 21:10

Miercuri 16:10, 21:10

Joi 16:10, 21:10

 

FRIENDSGIVING, 2D, COMEDIE, DRAMA

2D 90′ AP12

Vineri 15:40, 20:20

Sâmbata 15:40, 20:20

Duminica 15:20, 20:00

Luni 14:30, 19:40

Marti 14:30, 19:40

Miercuri 14:30, 19:40

Joi 14:30, 19:40

 

GUNPOWDER MILKSHAKE, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, THRILLER

2D 110′ AP12

Miercuri 19:00

Joi 19:00

 

LUCA, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

3D 90′ AG

Sâmbata 11:00, 15:20

Duminica 11:00, 15:10

Luni 15:20

Marti 15:20

Miercuri 14:00, 15:20

Joi 14:00, 15:20

 

PETER RABBIT: THE RUNAWAY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

2D 90′ AG

Luni 14:00

Marti 14:00

 

RAYA AND THE LAST DRAGON, 3D, ACTIUNE, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

3D 110′ AG

Sâmbata 10:30, 14:00

Duminica 10:30, 13:50

 

SPACE JAM: A NEW LEGACY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE

2D 120′ AG

Miercuri 16:00

Joi 16:00

 

SPIRAL: FROM THE BOOK OF SAW, 2D, CRIMA, HORROR, MISTER, THRILLER

2D 90′ IM18

Vineri 17:20, 22:00

Sâmbata 17:20, 22:00

Duminica 17:10, 21:40

Luni 22:00

Marti 22:00

Miercuri 22:00

Joi 22:00

 

SPIRIT UNTAMED, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE, WESTERN

2D 90′ AG

Vineri 12:30, 13:10, 14:30

Sâmbata 10:10, 14:30

Duminica 10:10, 14:20

Luni 13:20

Marti 13:20

Miercuri 13:20

Joi 13:20

 

THE CONJURING: THE DEVIL MADE ME DO IT, 2D, HORROR, MISTER, THRILLER

2D 105′ N15

Luni 19:10

Marti 19:10

 

THE ICE ROAD, 2D, THRILLER

2D 100′ AP12

Vineri 15:10, 22:20

Sâmbata 13:10, 22:20

Duminica 13:00, 22:00

Luni 17:20, 21:40

Marti 17:20, 21:40

Miercuri 17:20, 21:40

Joi 17:20, 21:40

 

WAY DOWN, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, FANTASTIC, THRILLER

2D 120′ AP12

Vineri 13:00, 16:40, 19:30

Sâmbata 12:50, 16:40, 19:30

Duminica 12:50, 16:10, 19:10

Luni 15:50, 19:30

Marti 15:50, 19:30

Miercuri 19:30

Joi 19:30

 

 

Niciun comentariu

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *