Program Happy Cinema Botosani – 30 iulie- 5 august

0



 

BLACK WIDOW, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, SF

3D 130′ AP12

Vineri 16:20, 21:40

Sâmbata 16:10, 21:20

Duminica 16:10, 21:10

Luni 16:20, 21:30

Marti 16:20, 21:30

Joi 16:00

 

BLACKPINK THE MOVIE, NU E FILM, DOCUMENTAR, MUZICA

NU E FILM 120′

Miercuri 19:00

 

COMING 2 AMERICA, 2D, COMEDIE

2D 100′

Vineri 20:00

Sâmbata 20:00

Duminica 20:00

Luni 17:30

Marti 17:30

Miercuri 17:40

Joi 17:40

 

 

DOLITTLE (DUB)3D, 3D, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

3D 100′ AG

Vineri 17:30

Luni 17:10

Marti 17:10

Joi 17:20

 

FAST & FURIOUS 9, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, CRIMA, THRILLER

3D 135′ AP12

Vineri 22:10

Sâmbata 22:10

Duminica 20:40

Luni 18:10

Marti 18:10

 

JUNGLE CRUISE, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

3D 130′ AP12

Vineri 16:50, 19:30

Sâmbata 12:00, 16:50, 19:30

Duminica 12:20, 15:20, 18:00

Luni 21:00

Marti 21:00

Miercuri 16:20, 21:00

Joi 18:40, 21:00

 

JUNGLE CRUISE, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

2D 130′ AP12

Sâmbata 11:00

Duminica 11:00

 

LASSIE COME HOME (DUB)2D, 2D, AVENTURI, DRAMA, FAMILIE

2D 100′ AG

Vineri 15:20

Luni 15:00

Marti 15:00

Joi 15:10

 

LUCA, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE

3D 90′ AG

Vineri 12:50, 14:50

Sâmbata 10:00, 13:00, 14:40

Duminica 10:20, 12:50

Luni 14:00, 16:00

Marti 14:00, 16:00

Miercuri 12:00, 14:00, 16:00

Joi 14:00, 16:10

 

OLD, 2D, DRAMA, MISTER, THRILLER

2D 110′ N15

Vineri 17:40, 22:10

Sâmbata 17:40, 22:10

Duminica 17:40, 22:10

Luni 22:10

Marti 22:10

Miercuri 22:10

Joi 22:10

 

RAYA AND THE LAST DRAGON, 3D, ACTIUNE, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

3D 110′ AG

Sâmbata 10:30, 15:00

Duminica 10:30, 14:50

Miercuri 12:10

 

SINGURI ACASA 2 (DUB)3D, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE

3D 90′ AG

Vineri 13:10

Luni 13:00

Marti 13:00

Joi 13:00

 

SNAKE EYES: G.I. JOE ORIGINS, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, SF, THRILLER

2D 120′ AP12

Vineri 16:30

Sâmbata 16:30

Duminica 16:30

Luni 16:30

Marti 16:30

Miercuri 16:40

Joi 16:30

 

SPACE JAM: A NEW LEGACY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE

2D 120′ AG

Vineri 12:30, 13:40, 15:00

Sâmbata 10:10, 12:40, 13:40, 15:10

Duminica 10:00, 12:30, 13:40, 15:10

Luni 12:20, 13:40, 14:50

Marti 12:20, 13:40, 14:50

Miercuri 12:30, 13:30, 15:10

Joi 12:30, 13:30, 15:00

 

SPUTNIK, 2D, DRAMA, HORROR, SF, THRILLER

2D 110′ N15

Vineri 19:40, 22:00

Sâmbata 17:20, 19:40, 22:00

Duminica 17:10, 19:30, 21:50

Luni 19:20, 21:50

Marti 19:20, 21:50

Miercuri 17:10, 19:30, 21:50

Joi 19:30, 21:50

 

TATA MUTA MUN?II, 2D, DRAMA

2D 108′ AG

Vineri 19:00

Sâmbata 18:50

Duminica 18:50

Luni 19:10

Marti 19:10

Miercuri 19:50

Joi 19:50

 

THE CROODS: A NEW AGE, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC

3D 95′ AG

Vineri 12:10, 14:20

Sâmbata 11:30

Duminica 11:30

Luni 12:10, 14:20

Marti 12:10, 14:20

Miercuri 12:20, 14:30

Joi 12:10, 14:20

 

THE SUICIDE SQUAD, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, FANTASTIC, MISTER, SF

2D 130′ N15

Miercuri 18:20, 21:30

Joi 18:20, 21:20

 

WAY DOWN, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, FANTASTIC, THRILLER

2D 120′ AP12

Luni 19:40

Marti 19:40

 

WRATH OF MAN, 2D, ACTIUNE, CRIMA, THRILLER

2D 120′ N15

Vineri 19:10, 22:00

Sâmbata 14:00, 19:10, 22:00

Duminica 14:00, 19:00, 21:30

Luni 19:00, 21:40

Marti 19:00, 21:40

Miercuri 14:40, 19:10, 21:40

Joi 19:00, 21:40



Niciun comentariu

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *